האסטרטגיה השיווקית הגאונית של נייק

אסטרטגיה שיווקית של נייק - ורד צבר
ראיתם כבר את הסרט החדש של Marvell? אם אתם מכורים כמוני לכל סדרת הנוקמים ומתים לדעת איך ולאן נעלמו הגיבורים בסרט הקודם ואיך כל הדבר הזה יסתיים, אתם בטח תתלהבו גם מזה… נייק יצאה בסדרת נעליים אשר כל כולן בהשראת גיבורי סדרת הסרטים. יש נעל בהשראת קפטן אמריקה, ת'ור, איירון מן, הענק, הפנתר השחור, גאמורה, האלמנה השחורה ואפילו של נבולה ות'אנוס.
נייק היא אות ומודל לחיקוי אצל הרבה מאוד חברות.היא בעצם הבינה את מה שהרבה חברות עדיין לא… היא הבינה שמה שחשוב זה לא לדבר על המפרט הטכני של המוצר או כמה שהחומרים שהיא משתמשת בהם מצוינים.
נייק יודעת לגעת במרכז התשוקות והחשקים של קהל היעד שלה. הפרסומות שלה תמיד עדכניות לאותה התקופה. במונדיאל הפרסומים סבבו סביב כדורגל ועכשיו היא עושה זאת שוב סביב ההייפ ההיסטרי שיש על הסרט האחרון של Marvel – הנוקמים: סוף המשחק.לזה קוראים גאונות שיווקית ואת זה גם אתם צריכים לעשות.

אז איך תיישמו את מה שנייק עושה:

זהו מיהו קהל היעד שלכם

לא כל העולם יכול, צריך או ירצה לצרוך את השירות או המוצר שלך. אם אתם מוכרים נעלי ספורט לכדורגל, סבתא שלי לא תהיה קהל היעד. אז זהו קודם, מיהו כן קהל היעד שלכם.

הבינו את קהל היעד שלכם

למה אני מתכוונת? כאן אתם צריכים להתחבר למערכת האמונות, התשוקות, החשקים, הפחדים וכל רגש שמניע את קהל היעד שלכם. מה מרגש אותו, מה מעציב אותו, מה כואב לו. נייק זיהתה את כל ההתרגשות של מעריצי מארוול ויצאה בליין נעליים שירגשו כל מעריץ. היא לא דיברה על כמה הן חזקות, טובות ואמינות. היא פשוט נגעה בנקודת המרגשת ביותר אצל קהל היעד שלה.

התאימו את המוצר או השירות שלכם לקהל היעד

אפיינו מהן התועלות שיש למוצר שלכם עבור קהל היעד שלכם? מהי נקודת המפגש בין המוצר שלכם ללב ליבו של קהל היעד שלכם. כשתמצאו את הנקודה הזו תגיעו למפגש הזהב (כמו שאני אוהבת לקרוא לזה). זו הנקודה שתפגוש את הרצון של קהל היעד לשלם עבור המוצר שלכם רק כדי שיהיה שלו.

מוכנים לקחת את העסק קדימה?

אני מזמינה אתכם לפגישה לבחינת הצעד הבא שלכם

שתפו דף זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

בואו נדבר!

או השאירו פרטים

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד